Vzorová chata – Praha

Pro své lidi jsem oporou a inspirací

"Ladislava byla nejen naprosto profesionální ale skutečně jedinečná ve všech směrech! Vzhledem k tomu, že žiji v zahraničí a nemohl být přítomen v CR, potřeboval jsem, aby se postarala o vše počínaje stávajícími nájemníky a konče prodejem bytu. Ladislava mě pravidelně informovala o všech podniknutých krocích, vždy navrhla několik řešení a byt dokázala prodat v neuvěřitelně krátké době. Hledáte-li seriózního a schopného realitního makléře, který Vám bude plně k dispozici, skutečně neváhejte a kontaktujte paní Bardošovou. Ještě jednou za Vše děkuji...

Petr Novák
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Výjimečná chata a skvělí lidé

Vyjádření prodávajícího

Prodej rodinného domu Praha 5 – Jinonice

Exkluzivně nabízíme zděný rodinný dům o celkové užitné ploše cca 140 m2, který se nachází na unikátním místě přímo na okraji chráněné přírodní rezervace Prokopské údolí, s dostupností cca 15 min. autem do centra města.

Dispozice domu nabízí obytnou část – byt 3+kk o velikosti cca 80 m2, sluneční terasu cca 30 m2 a sklep cca 30 m2. Na terasu je vstup z obývacího pokoje a je z ní nádherný výhled na skalní masiv Borová skála a do Prokopského údolí.

Celý dům je obložený dřevem. Je zde podlahové vytápění, krb v obývacím pokoji a akumulační kamna na levný proud. Pitná voda z vlastní vydatné studny. Vlastní jímka.

Klidná a slepá ulice má přibližně 200m štěrkový povrch, dále asfalt. Parkování přímo před domem na ulici.

Dům se nachází v čistém a klidném prostředí s monumentálním výhledem z rozlehlé dřevěné terasy i ze zahrady na protější vápencové skály.

Celková výměra oploceného pozemku je 475 m2.

Vzdálenost MHD pěšky 10-12 min., následný dojezd do centra 25 min. Dostupnost kompletní občanské vybavenosti – školka, pošta, zdravotnictví – 10 min. pěšky.

Ideální pro milovníky bydlení v přírodě v čistém prostředí „jako na chatě“, a zároveň poblíž centra Prahy.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto spadá automaticky do nejméně hospodárné kategorie. Jakmile bude dodán, bude údaj aktualizován.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů