Vzorový činžovní dům – Karlovy Vary

Profesionalita, zkušenosti a zázemí

"Opětovně jsem využila služeb paní Klimešové a byla jsem opět naprosto spokojená s profesionalitou paní Klimešové. Mohu ji 100 %...

Eva Nová
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Prodej rodinného domu v obci Bečov se zajištěným příjmem

  • Kontaktoval nás prodávající a my jsme se s ním sešli
  • Stanovili jsme adekvátní cenu
  • Plácli jsme si s prodávajícím
  • Do měsíce jsme našli kupce
  • Kupci jsme pomohli s vyřízením hypotéky
  • Plácli jsme si i s kupcem

Vyjádření prodávajícího

Prodej rodinného domu v obci Bečov se zajištěným příjmem

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům z r. 1936 v obci Bečov s velkým pozemkem a dvěma sruby, které jsou využívány ke komerčním účelům. Pohled z domu, ale i ze srubů na Bečovské panoráma je kouzelné. Majitel si dal záležet na terénních úpravách a tak na pozemku najdeme jezírko, z kterého vytéká potůček do kamenného koryta s několika kaskádami.
Sruby jsou velice vkusně a elegantně zařízené. Mají ložnici, koupelnu s WC, kuchyňku s obývacím prostorem. Přívod vody ,elektřiny a televizního signálu zaručují komfort, za kterým se klienti rádi vracejí. Terasa před srubem pak vybízí k příjemné relaxaci. Nejkrásnější je ovšem ten klid, který se tu nedá ani popsat.
Samotná vila je velice moderně a vkusně zrekonstruovaná. Nic nebylo opomenuto a tak zde najdete luxus a komfort ve kterém se Vám bude moc krásně žít. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem, v obývacím pokoji, který je spojen s kuchyní se nachází krb s automatizovaným chodem a regulaci hoření. Moderní kuchyně se všemi spotřebiči pak pomůže hospodyni postarat se o hladký chod domácnosti. Samostatnou kapitolou je jedna ze dvou koupelen umístěná ve věžičce. Tady si budete připadat jak císař v lázních. Ani další pokoje v čele s ložnicí vás nenechají na pochybách, že toto je ta nejlepší volba pro váš nový domov v přírodě. Krásná sauna v přízemí Vám pak pomůže zapomenout na běžný pracovní shon.
Pokud budete chtít i vy využít sruby ke komerčním účelům, zaplatí Vám komplet chod vily, ale i něco na víc.
Okolní lesy vybízejí k toulkám přírodou a nedaleké golfové hřiště v Cihelnách pak ke krásné hře v údolí říčky Teplé.
Technický popis: rekonstrukce a kolaudace r. 2018, garáž 25,5m2, kuchyň 12,9m2, obývací pokoj 26,70m2, koupelna a WC v přízemí 3,67m2,spíž 2m2,v patře pak ložnice , pokoj a velká koupelna. RD má tvar obdélníku o stranách 10,7×13,15m o zastavěné ploše 121m2, obestavěného prostoru celkem 725m2, a užitnou plochou 212m2 . Obytná plocha pak činí 80,2m2.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů