Vzorový dům – Praha

Profesionalita, zkušenosti, zázemí

"Dobrý den, chtěl bych vyjádřit poděkování za velice kvalitní práci a profesionální přístup Vaší realitní makléřky paní Lexové. Díky ní proběhl prodej mého bytu 3+1 v ČB, Karla Chocholy bez nejmenších problému, se vším jsem se mohl s paní Lexovou poradit a vždy mi byla ochotna a vstřícná s čímkoliv pomoci vyřešit. Opravdu oceňuji její práci a díky této dobré zkušenosti budu doporučovat všem svým známým. S pozdravem Milan...

Josef Nový
Hodnocení 10/10
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

Jak jsme pomáhali

Prodávali jsme luxusní dům v Praze

  • Kontaktoval nás prodávající a my jsme se s ním sešli
  • Stanovili jsme adekvátní cenu
  • Plácli jsme si s prodávajícím
  • Do měsíce jsme našli kupce
  • Kupci jsme pomohli s vyřízením hypotéky
  • Plácli jsme si i s kupcem

Vyjádření prodávajícího

Exkluzivně Vám nabízím prodej Rodinného domu 5+KK s bazénem v žádané lokalitě- Uhříněves

Exkluzivně Vám nabízím rodinný dům s garáží, s udržovanou zahradou, krytou terasou, bazénem a letní zastřešenou kuchyní v Praze 10 – Uhříněvsi. Dům se nachází v rezidenční části zastavěné pouze rodinnými domy, na zahradu navazuje pole. Místo je dobře dopravně dostupné, autem se po 3 km dostanete přímo na dálnici nebo na pražský okruh, autobus jede přibližně 10 minut na metro Háje nebo jen pár minut na vlakovou stanici Praha – Uhříněves. Zastávka autobusu je pár kroků od domu.
Dům má zastavěnou plochu a nádvoří 104 m2, je nepodsklepený, patrový, dispozičně 5 + kk se dvěma koupelnami. V přízemí je zádveří s průchodem do garáže, koupelna se sprchovým koutem a s WC a hala se schodištěm do patra. Zbylou část přízemí zaujímá prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji je krb s krbovou vložkou pro vytápění. Z obývacího pokoje se vstupuje na krytou terasu a odtud do zahrady k bazénu. Pod terasou je prostor pro zahradní vybavení. V patře jsou čtyři samostatné ložnice. Jedna z ložnic má šatnu a u jedné z ložnic je balkón. V patře je i prostorná designová koupelna s vanou, dvěma umyvadly a s toaletou. Do prostoru schodiště lze v případě potřeby umístit výtah.
Střecha je zateplená.
V přízemí je kvalitní dlažba, v patře masívní dubové parkety. Dveře jsou obložkové, okna dřevěná s venkovními předokenními roletami. Dům má zabezpečovací zařízení.
Vytápění elektrickým kotlem nebo teplovzdušným krbem. Ohřev teplé vody bojlerem – bojler je umístěný na půdě. Díky tarifu pro tepelné čerpadlo od PRE je snížená sazba na elektřinu.

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

odhad máte zdarma

    *povinné údaje

    Odesláním zprávy berete na vědomí zpracování osobních údajů